Украина
category

Заява про підтвердження факту, що має юридичне значення.

Вопрос № 640
Заява про підтвердження факту, що має юридичне значення.
1 Консультация
Бесплатно

Як написати правильно в заяві про підтвердження факту, що має юридичне значення. а саме: Підтвердити період стажу в організації, архіви якої не збереглися, але при цьому є записи в трудовій книжці про зарахування та звільнення з даної організації, відсутні відомості про того хто вніс цей запис.є свідки, які мають такі самі записи без підпису, але при цьому в усих трудових книжках стоїть печатка підприємства

Консультации Советников

Доброго дня!

Як я розумію із суті Вашої заяви, звернення до суду із заявою про підтвердження факту, який має юридичне значення, подрібно для включення Вашого періоду роботи в організації до Вашого трудового стажу і у подальшому для врахування його при нарахуванні пенсії. При зверненні до суду із такою заявою до заяви потрібно додати офіційну відповідь пенсійного фонду на Вашу заяву про те, чи перераховувались у період Вашої роботи в організації соціальні внески, у який період і у якому розмірі. Попросити при зверненні до ПФ додати до відповіді роздруківку всіх страхових внесків, які будуть враховані при призначенні Вам пенсії, і окремо роздруківку всіх страхових внесків, які були сплачені організацією у період Вашої роботи в ній, та письмово повідомити чи були враховані дані страхові внески у Ваш стаж для призначення пенсії. Звернутися до пенсійного фонду з відповідною заявою потрібно письмово, і тільки після отримання письмової відповіді ПФ про неврахування Вашого стажу роботи в організації для призначення пенсії і про зазначення причин цього, а також після отримання всіх вищезазначених роздруківок про оплату страхових внесків, Вам потрібно звертатись до суду із заявою про підтвердження факту, який має юридичне значення. Якщо Ви будете долучати до судового процесу свідків, це вже буде спір про право, Ваша заява про підтвердження факту буде повернута і Ви зможете звернутись до суду вже тільки із позовною заявою, це може затягнути процес.

 Тобто порядок Ваших дій повинен бути наступним: звернення до ПФ з заявою із проханням надати інформацію та надати роздруківки сплачених страхових внесків; отримання відповіді на заяву (повинні відповідь надати у 30-денний строк); звернення до суду із заявою про встановлення факту із доданням до цієї заяви інформації з ПФ. Примірно так я вирішувала подібне питання із однією своєю знайомою. Я також можу надати Вам відповідну допомогу у написанні заяви до ПФ і до суду.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ