Украина
category

Справка

Вопрос № 65
Справка
1 Консультация
Бесплатно

Врач психиатр отказал в проведении обследования (с целью выдачи сертификата для работы) на основании того что нет военного(есть приписной выданный взамен военного билета, на приписном это написано) и того что в приписном статья которую надо погасить перед военкоматом, а затем прийти к нему законно ли это?

Консультации Советников

Огляд проводиться відповідно до Інструкції про проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів. Пунктом 7 вказаної Інструкції передбачено, що для проходження обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів особа має подати: паспорт (неповнолітні - свідоцтво про народження); військовозобов'язані - також військовий квиток (приписне свідоцтво).

Тобто вимагання інших документів чи вчинення інших дій не передбачене. Якщо лікар і надалі відмовлятиметься, слід звернутися із відповідною скаргою (готовий допомогти в написанні).

Реклама
Мой ответ