Украина
category

Возврат товара с дефектом

Вопрос № 682
Возврат товара с дефектом
2 консультации
Бесплатно

Выявлен дефект в телефоне, покупали неделю назад, пришли в магазин где брали, они отказываются возвращать деньги, если даже не прошло 14 дней с момента покупки 

Консультации Советников

Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів"  ст. 8 -У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

1) пропорційного зменшення ціни;

2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.

Вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті, пред'являються на вибір споживача продавцеві за місцем купівлі товару, виробникові або підприємству, що задовольняє ці вимоги за місцезнаходженням споживача.

Споживач має право пред'явити одну з вимог, передбачених частиною першою цієї статті, а в разі її невиконання заявити іншу вимогу, передбачену частиною першою цієї статті.

Отже, відстоюйте своє право вимагаючи або заміни товару або ж розірвання договору та повернення грошей сплачених за товар.

Направляйте телефон поштою з  повідомленням і заявою про встановлені недоліки та поверненням товару. Таким чином у Вас буде підтверджуючий документ, що ви зверталися у встановлені сроки до магазину і зможете звернутися до суду, або зафіксуйте звернення про повернення товару другим способом (наприклад відеозйомкою). 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ