Украина
category

шум зверху

Вопрос № 683
шум зверху
1 Консультация
Бесплатно

сусіди зверху в процесі ремонту змінили конструкцію підлоги..в результаті враження таке, ніби стадо мамонтів живе наді мною..причому починається це все буйство інколи з 6.00 ранку..вже були виклики поліції з мого боку і з їхнього, погрози з мого боку, сільрада і т д..ледве не доходило до рукоприкладства, а вони саме цього і чекають)..результат нульовий..скажіть будь-ласка, як правильно оформити позов в суд, з чого почати?..щоб їх змусили відновити конструкцію підлоги у відповідності з нормами і правилами..наперед знаю, що ніяка санепідемстанція в 6.00 нічого міряти не приїде..

Консультации Советников

Вітаю.

Перед зверненням до суду необхідно зібрати документальні підтвердження Ваших слів. Зверніться до архітектурно-будівельної інспекції, вони мають зафіксувати порушення будівельних норм, але скоріш за все для цього їм необхідно буде зайти до його квартири. Власник має повне право їх не пустити.

Звертайтесь до сусіда в письмовій формі з вимогою усунути порушення, вручайте листи під розписку або направляйте рекомендованим (цінним) листом.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ