Украина
category

Зйомка в супермаркеті

Вопрос № 697
Зйомка в супермаркеті
1 Консультация
Бесплатно

Добрий день. В мене хоббі снімати на відео все що навкруги. Також люблю снімати в магазинах, супермаркетах. Згадно закона про інформацію, статті 34 я маю право знімати в громадському місці, яким є торгові зали супермаркета, і ніхто не взмозі мені заборонити. Але на кожному магазині, супермаркеті є наклейки ,які забороняють це робити. Постійно приходе охорона і забороняє зйомку, на що я відмовляю і вввчливо розказую їм свої права і прошу їх зіслатися на закон, який забороняє мені. Але ніхто закона не наводе, кажуть що є внутрішні правела магазину. Я кажу що є закон, і це вища норма права. Після чого мені погрожують викинути мене з магазину. Я визиваю поліцію, і поліція нічого не робе, каже пишіть заяву. Я кажу "так а знімати мені можна?" , поліція відповідає "ну є правела магазину" я їм кажу "на основі якого закону я не маю право знімати(і наводю закон про інформацію чкий дозволяє зйомку)" , ніякого закону мені не приводять, а просять просто не знімати. Що мені робити? Писав заяви, що викидають з магазину, що заберають камеру. Але толку 0, ніякоі відповіді він поліції не отримав, ці справи взагалі мабуть не розглядають. Як мені "заткнуть рот" охороні і поліцї, і доказать свої права? Допоможіть будь ласка!

Консультации Советников

Торгові зали - це громадське місце, незалежно від форми власності.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров`я населення.

Стаття 1. Визначення термінів

Для цілей цього Закону наведені нижчих Терміни вжіваються в такому значенні:

Громадське місце – частина (частини) будь-якої Будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під`їзди, а також підземні переходи, стадіони;

Стаття 50 Конституції України:

Кожен має право на безпечне для життя і здоров`я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена.

Стаття 34 Конституції України:

Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Ми можемо вибирати самостійно – вдивлятися, або фотографувати.

 Ніхто не має права торкатися руками до громадянина України або відбирати його речі. Це — ваша приватна власність і якщо фотоапарат забирають у фізичної особи - це вже грабіж.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ