Украина
category

Подання електронної декларації про доходи держслужбовців

Вопрос № 705
Подання електронної декларації про доходи держслужбовців
3 консультации
50 грн.

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи повинна особа при переході (звільненні по переводу) з одного структурного підрозділу державного органу до іншого подавати електронну декларацію про доходи?

Консультации Советников

Доброго дня! Враховуючи те, що у електронній декларації відповідно до п.1 ч.1 ст. 46 ЗУ "Про запобігання корупції" зазначається посада та категорія посади, а Вас зміна посади та категорії, то потрібно подавати оновлену  електронну декларацію.

Якщо звільняетесь або припиняєте діяльність державного службовця будь яким другим чином, то потрібно подавати декларацію. 

У Вашому випадку ви продовжуєте діяльність держслужбовця, а отже подавати декларацію не потрібно!

Реклама
Мой ответ