Украина
category

Служба-воейнкомат

Вопрос № 708
Служба-воейнкомат
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте. В 2014 году в возрасте 17 лет поступил в высшее учебное заведение, но так сложились обстоятельства, что пришлось пойти на работу и в связи с этим на втором курсе не выполнив учебный план был отчислен на зимней сессии (2015-2016). Уже с 2015 года призвали с 20 лет. в том же 2016 году когда финансовая сторона была решена я поступил в другой университет, как и в первый раз -бюджет, дневное. С момента отчисления меня военкомат не вспоминал. сейчас мне исполнилось 20 лет и меня призывают и говорят, что отсрочка была использована и здесь я не могу понять когда именно мне была дана отсрочка. в 2014 мне еще 17 лет, а уже в 2015 призыв возобновлен с 20 лет. так зачем и как мне могли дать отсрочку  с 18 до исполнения 20 лет. если в этот временной отрезок я мог пойти служить лишь на добровольных началах на контрактную службу? 

Консультации Советников

Вітаю.

Відповідно до ч. 8 ст. 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:

у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу;

у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти;

у середніх або вищих духовних навчальних закладах з денною формою навчання;

в інтернатурі, аспірантурі або докторантурі з відривом або без відриву від виробництва.

Згідно ч. 10 ст.17 відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

Таким чином своє право на відстрочку від привозу Вами вже використано.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ