Украина
category

Стать матерью одиночкой

Вопрос № 709
Стать матерью одиночкой
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте

Хотела бы у вас узнать, можно ли поменять фамилию и отчевство ребёнка? И поменять в графе отца поставить прочерк так как записала просто так, с человеком не была не замужем, не в гражданском браке

И стать матерью одиночкой официально? 

Консультации Советников

Вітаю.

Згідно з п. 9 Пленуму ВСУ Постанови N 9 від 06.11.92 «Про практику розгляду судами трудових спорів», мати-одиначка - це жінка, яка не перебуває у шлюбі і у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини, або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері, вдова, інша жінка, яка утримує та виховує дитину сама. Тобто отримати статус одинокої матері Ви можете і з наявним записом у свідоцтві про народження про батька.

Якщо потрібно поставити замість ПІБ батька прочерк, то у цьому випадку є тільки один варіант — звернутися в судові органи за місцем проживання. Так як для того, щоб поставити прочерк у графі «батько» необхідна згода батька, або рішення про позбавлення його батьківських прав, або заява батька, що він оскаржує вашу запис у свідоцтві про народження зі слів і не є батьком.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ