Украина
category

Юридичний стаж

Вопрос № 718
Юридичний стаж
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня! Я працюю спеціалістом у відділі кадрів в органах юстиції з липня 2016 року. Однією з вимог для зайняття цієї посади є наявність освіти за спеціальністю (напрямом підготовки) "правознавство". Маю освітній ступінь  магістр з правознавства (з 31 березня 2017 року). Чи правильно я розумію, що мій стаж роботи у сфері права починає обліковуватися з 31 березня 2017 року? Чи все-таки дана посада не передбачає роботу у сфері права?

Консультации Советников

Вітаю.

До стажу роботи у галузі права зараховується діяльність на посадах судді, прокурора, слідчого, юрисконсульта, нотаріуса, а також інших посадах, які відповідно до кваліфікаційних вимог потребують наявності вищої юридичної освіти як підстави для заняття таких посад.

Також згідно Листа Міністерства юстиції України від 04.03.2014 р. N 2755-0-33-14/13.1, робота у сфері права передбачає розробку або застосування норм права і носить систематичний характер. Це період роботи в органах державної влади (у тому числі судах, органах юстиції, прокуратури), нотаріату, адвокатури, місцевого самоврядування, у профспілкових комітетах та інших громадських організаціях, на підприємствах, в установах, організаціях будь-якої форми власності.

Тому Ваш юридичний стаж почнеться з момента зайняття посади, яка передбачає застосування знань в галузі права, а робота у відділі кадрів є державною службою.

Реклама
Мой ответ