Украина
category

львив енерго збут

Вопрос № 740
львив енерго збут
1 Консультация
Бесплатно

доброго дня, я планую перенести личильник свитла з середини будинку на фасад, хто и за що оплачуе материали и роботу...дякую

Консультации Советников

Доброго дня!

Взаємовідносини між споживачами електричної енергії та енергопостачальниками регулюються Правилами користування електричною енергією для населення , затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 N 1357 (із змінами і доповненнями), та договором про користування електричною енергією.

Згідно з вимогами пункту 19 вищевказаних Правил розрахунки населення за спожиту електричну енергію здійснюються за діючими тарифами для населення на підставі фактичних показів приладів обліку електричної енергії. Розрахунковим періодом для встановлення розміру оплати спожитої електричної енергії є календарний місяць (вимоги пункту 20 ПКЕЕН).

Знімання показів приладів обліку електричної енергії проводиться споживачем щомісяця. Енергопостачальник має право контролювати правильність знімання показів приладів обліку електричної енергії та оформлення платіжних документів споживачем. За власним рішенням енергопостачальник має право самостійно знімати покази приладів обліку у споживача (вимоги пункту 21 ).

Згідно з вимогами абзацу третього пункту 3.27 Правил користування електричною енергією , затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 31.07.96 N 28 (із змінами і доповненнями), Експлуатація та планові заміна, ремонт, обслуговування, повірка розрахункових засобів обліку електричної енергії, що призначені для розрахунків населення за електричну енергію, здійснюється за власний рахунок електропередавальною організацією, яка здійснює ліцензовану діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами на закріпленій території (постачальником електричної енергії за регульованим тарифом, який постачає електричну енергію населенню).

Більш того, згідно Листа від 04.01.2010 р. N 01/10-13 Міністерства палива та енергетики України та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії: Слід зазначити, що електропередавальна організація має право за власний кошт переносити прилади обліку електричної енергії з помешкання споживача на зовнішню частину будівлі.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ