Украина
category

призов до строкової служби

Вопрос № 782
призов до строкової служби
1 Консультация
Бесплатно

прийшла повістка до військомату, при проходженні мед.комісії скаржусь на хворий шлунок діагноз гастрит, надаю медичну картку в якій підтверджується діагноз, у висновці пишуть придатний до військової служби, в наказі міністра оборони є перелік  хвороб, станів та фізичних вад, що визначають

ступінь придатності до військової служби стаття 52 вказаний гастрит як не придатний до військової служби, що робити в даній ситуації подавати до суду?   ссилка на документ-- http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08/page10?text=%CA20

Консультации Советников

Вітаю.

Відповідно до ч. 1 ст. 18 Закону України "Про військову службу та військовий обов'язок" від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час.

Згідно ч. 5 ст. 16 цього ж Закону, рішення призовної комісії може бути оскаржено громадянином України до призовної комісії вищого рівня або до суду в порядку, передбаченому законом.

Якщо Ви не згодня з даним висновком то є можливість оскаржити це рішення у вищу комісію (МВК, ОВК) або в суд. Раджу Вам спочатку звернутись зі скаргою до вищестоячої комісії. У випадку відмови, подавайте позов до окружного адміністративного суду щодо визнання неправомірними дії військово-лікарської комісії військового комісаріату, додавши до цього виписку із медичної карти стаціонарного хворого, акт дослідження стану здоров’я та консультаційний висновок спеціаліста лікарні.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ