Украина
category

Догляд за людьми похилого віку

Вопрос № 786
Догляд за людьми похилого віку
1 Консультация
Бесплатно

Я мешкаю у будинку з людиною похилого віку і у нас спільна власність майном. ЇЇ частка замала, щоб виділити в натурі. На даний час вона сама себе не може обходити. ЇЇ діти приїжджають щодня. Чи вони мають права користуватися будинком який є у спільній власності у мене і їх матері. Чи вони повинні її забрати до себе 

Консультации Советников

Вітаю.

Обов'язку забирати не має, а ось обо'вязок доглядати за своєю матір'ю є, що Вони і роблять приїжджаючи до неї кожного дня. Щодо права користування то це право надає їм їх мати, оскільки Вона є разом з Вами власником будинку.

Якщо Вам не подобається графік за яким Вони до неї приїжджають узгодьте його в письмовій формі.  

Зверніть увагу на наступні статті.

Стаття 64 ЖК Української СРС. Права і обов'язки членів сім'ї наймача Члени сім'ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов'язки, що випливають з договору найму жилого приміщення. Повнолітні члени сім'ї несуть солідарну з наймачем майнову відповідальність за зобов'язаннями, що випливають із зазначеного договору.

Стаття 744 Цивільного кодексу України. Поняття договору довічного утримання (догляду)

1. За договором довічного утримання (догляду) одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме майно або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов'язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ