Украина
category

Вклеювання фото у паспорт

Вопрос № 813
Вклеювання фото у паспорт
1 Консультация
Бесплатно

Добрий день!

Підкажіть будь ласка. Така питання. Мені виповнилося 25 років і у паспорт необхідно вклеїти фотографію. Я приписаний в гуртожитку від університету, в якому навчався нещодавно, зараз на нове місце приписатися немає можливості відразу, оскільки їду в довготривале відрядження закордон. Чи має право центр адміністративних послуг чи міграційна служба відмовити у цій послузі або вимагати довідку з університету про те, що я студент чи все ж мають виконати цю послугу в нормальному порядку?

Консультации Советников

Вітаю.

Не має підстав для відмови Вам у вклеюванні фото. По-перше Ваша реєстрація дійсна, Ви ж не виписалися з гуртожитку.

По-друге ДМС України наводить наступне: "У разі, коли особа не має місця проживання, за адресою якої вона може бути зареєстрована, та з певних причин не може або не бажає отримувати статус бездомної особи, або знята з реєстрації місця проживання для вклеювання фотокартки по досягненню 25 чи 45-річного віку, слід звернутися до територіального підрозділу ДМС України або центру надання адміністративних послуг за останнім зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання". Та й для вклеювання фото необхідно лише Ваша заява, паспотр та фото (ніяких додаткових документів не передбачено).

Більш детально можете ознайомитись за посиланням http://dmsu.gov.ua/posluhy/pasport-gromadyanina-ukrajini/707-vkleyuvannya-fotografij-do-pasporta-gromadyanina-ukrajini-pri-dosyagnenni-25-ta-45-richnogo-viku

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ