Украина
category

Уровень шума в жилых домах.

Вопрос № 816
Уровень шума в жилых домах.
1 Консультация
Бесплатно

Второй год живу в новострое. Все это время вокруг непрекращающиеся ремонты: демонтажы стен, перфораторы и тд. Работы очень шумные. Каждый день с 8 утра до 21 вечера в будни. Есть ли какие-нибудь нормы, которые регулируют уровень шума при ремонтных работ и как это регулируется? Или каждый может в установленное время производить шум любого уровня в жилом доме?

Консультации Советников

Вітаю.

Раджу Вам звернути увагу на Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Згідно з його положеннями, громадяни мають право на безпечні для здоров’я та життя побут, відпочинок і навколишнє середовище.

Також на даний момент діють Санітарні норми допустимого шуму в приміщеннях жилих і громадських будівель та на території житлової забудови, де передбачено максимальний рівень звуку в житлових приміщеннях з 7 до 23 - 55 Дб, а з 23 до 7 - 45 Дб.

Крім цього, згідно п. 9 Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572» голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму з двадцять другої до восьмої години.

Якщо Ваші сусіди не погоджуються вести себе тихіше, і не вдалося врегулювати дану проблему мирним шляхом, то існують всі підстави звернутися до органів поліції, які в свою чергу мають вгамувати сусіда-правопорушника. Прибувши за адресою працівники поліції можуть отримати у Вас пояснення та попросити скласти заяву на порушника, що і буде підставою для притягнення останнього до відповідальності за ст. 182 КУпАП.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ