Украина
category

Де можна звернутися до суду

Вопрос № 817
Де можна звернутися до суду
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня. Чи можна звернутися до суду в іншому місті, якщо зараз проживаю не за місцем прописки?

Консультации Советников

Вітаю.

Для надання більш точної відповіді на Ваше питання необхідно трохи більше інформації. За наявним питанням можу сказати наступне:

- Відповідно до ст. 109 Цивільно-процесуального кодексу України, озови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

Якщо Ваша справа підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, то згідно ч. 1 ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства, адміністративні справи вирішуються адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Більш детально Ви можете знайти відповдь або у главі 1 "Підсудність" Розділу 3 "Позовне провадження" ЦПК України, або у Главі1 КАС України яка називається "Адміністративна юрисдикція і підсудність адміністративних справ".

Доброго дня, все залежить від того який предмет спору та які правовідносини (що саме ви будете оскаржувати ). Моя особиста порада, ви можете звернутись досуду вказавши ваше місце проживання і долучити наприклад договір оренди житла, який буде підтвердженням факту вашого проживання за відповідною адресою. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ