Украина
category

Неправдиві показання свідка

Вопрос № 818
Неправдиві показання свідка
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. Я позивач, відповідач викликав свідка, свідок дав неправдиві показання чи я можу звернутися  до суду, якщо в мене є докази? І звертатися треба до цього ж судді чи подавати окремою справою?

Консультации Советников

Вітаю.

Якщо справа розглядається в порядку цивільного судочинства, то відповідно до ст. 211 ЦПК України суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону і встановивши причини та умови, що сприяли вчиненню порушення, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним особам чи органам для вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов. Про вжиті заходи протягом місяця з дня надходження окремої ухвали повинно бути повідомлено суд, який постановив окрему ухвалу.

Така ухвала постановляється як за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, так і з ініціативи суду. Тобто Вам потрібно заявити клопотання та надати наявні докази судді в провадженні якого розглядається справа. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ