Украина
category

Як повторно отримати документ про місце проживання?

Вопрос № 832
Як повторно отримати документ про місце проживання?
4 консультации
Бесплатно

Я недавно зіткнувся з проблемою, загубив, блін, документ про місце проживання, мені 16, коли видавався паспорт цей документ ішов з ним на простому А4 . Не підскажете, які документи потрібно щоб його відновити ,і скільки часу це може зайняти, паспорт біометричний .

Консультации Советников

Вітаю.

Як вказано у попередній відповіді вказана інформація про місце проживання міститься на чіпі у Вашому паспорті. Але приладами для зчитування вказаної інформації на даний момент в нашій державі оснащена тільки прикордонна служба. Тому в подальшому, Вам все таки необхідно буде носити цей папірець. Для його відновлення зверніться в центр надання адміністративних послуг або в територіальний підрозділ ДМС.

По-перше органи ДМС є розпорядником реєстру (згідно ст. 11 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус"), і мова йде не про реєстрацію місця проживання, а про відно влення довідки, яка видавалася разом з паспортом у вигляді ID-картки (і називається Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання).

По-друге, я сильно сумніваюся, що в якійсь реєстратурі поліклініки влаштує відповідь про те, що можна ж скачати мобільний додаток, просканувати мій паспотр і ось пін-код до нього. Якщо Ви плануєте найближчим часом звертатися до органів держ.влади або комунальних установ та ін., де потрібно надати інформацію про місце реєстрації, і у Вас ID-картка, то прийдеться показувати цей Витяг (на жаль це поки що нівелює сенс отримання такого паспорту)

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ