Украина
category

Начисление алиментов неработающему

Вопрос № 84
Начисление алиментов неработающему
2 консультации
Бесплатно

По решению суда 1/4 от дохода. пока работал бухгалтерия все перечисляла, с 15.06.2016 уволился. получил расчет. Далее исполнительная служба насчитывает из средней зарплаты по региону 1/4 часть.

Вопрос исполнительная служба с 16.06.2016 по 30.06.2016 должна насчитывать из средней зарплаты по региону или бухгалтерия дала по 15.06.2016 и этого достаточно?

Консультации Советников

Добрий день! 

Якщо на момент визначення розміру заборгованості платник на роботу не влаштувався, сума аліментів з безробітного розраховується виходячи із середньої зарплати в даній місцевості. Досить розпливчасте визначення, але це тільки на перший погляд. Під «цією місцевістю» мається на увазі цілком зрозуміле місце виконання судового рішення, яким найчастіше виступає місце проживання або місце роботи платникв аліментів, а також місцезнаходження майна боржника в аліментних відносинах. Середня заробітна плата визначається територіальними органами Державного комітету статистики України, які діють на підставі ЗУ «Про державну статистику».

Вищевказані органи надають дані з приводу розміру середньої заробітної плати для конкретної місцевості на вимогу державного виконавця. Останній керується отриманими даними при визначенні того, яка сума аліментів з непрацюючого підлягає оплаті з урахуванням заборгованості.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ