Украина
category

ДТП я водій мотоцикла потрібна консультація

Вопрос № 840
ДТП я водій мотоцикла потрібна консультація
2 консультации
5 грн.

Потрібна консультація.

Їхав додому з роботи на мотоциклі попав в ДТП. Дорога 2 полоси в одному напрямку (головна дорога). Два авто на іноземні реєстрації (Польща) Honda CR-V і BMW (З одної компанії). Водій автомобіля BMW з другорядної дороги вискочив на головну перекривши полоси. Частину однієї полоси дороги займали припарковані автомобілі. Відстані для повнї зупинки мотоцикла не вистачало.  Перед мною була  Honda CR-V, щоб уникнути зіткнення з Honda CR-V (удар заді) і не стукнути BMW в бік я вирулив лівіше  хотів проскочити між Honda CR-V і тротуаром. (схему дороги додаю)  В результаті завалив мотоцикл на ліву сторону, побив мотоцикл сам отримав забій лівої половини тазу, стегна та коліного суглобу.

Водії спочатку зупинилися подивилися що я можу встати сіли в машини і хотіли втікати, перехожі зупинили машини я викликав поліцію для оформлення ДТП.Поліція викликала швидку вона мене забрала в трампункт. Висновок лікаря 

забій лівої половини тазу, стегна та коліного суглобу.

Тепер до суті запитання точу отримати компенсацію на ремонт мотоцикла і на лікування. Допоможіть що потрібно робити по кроково якщо можна.

Можливо на сайті є юристи з м. Тернопіль щоб могли допомогти з цією справою тел. 0680384605

Консультации Советников

Вітаю. Я так розумію на даний момент відкрита кримінальна справа на порушників правил. Ви можете в рамках кримінального провадження та відповідно до ст.128 КПК України до початку судового розгляду пред’явити цивільний позов додавши докази які підтверджують розміри завданої Вам шкоди (рахунок за ремонт мотоцикла, чеки за купівлю ліків та ін. витрати на лікування).

Ответ оплачен: 5 грн.

   Ви даєте недостатньо інформації. Потрібна швидкість з якою Ви рухалися. Момент виникнення небезпеки для руху у вигляді автомобіля BMW. ВІдстань від мотоцикла до BMW в момент виникненя небезпеки. Швидкість, з якою рухався BMW. Чи була обмежена Вам обзорність. Чи була обмежена обзорність водію BMW. Якими знаками регулюється рух на даному перехресті.Тяжкість тілесних ушкоджень, отриманих Вами. Тому надати вичерпну консультацію неможливо.

 Виходячи з того, що Ви вказали.

  Згідно п. 12. 3 Правил дорожнього руху водій у разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди.

Перешкодою є нерухомий об`єкт, тому Ви повинні були гальмувати, а не маневрувати. Як вказано у Вашому описі подій гальмування Вами не застосовувалося. Це може свідчити проти Вас. У Вашому випадку Вам потрібно доводити, що маневр був виправданий. Потрібно відображати обстановку ДТП, але це можливо лише за порушення кримінального провадження.

Доводжу до Вашого відома, що розслідування правопорушень, пов`язаних із ДТП, є технічно найскладнішим розслідуванням.

Раджу не обмежуватися інтерактивною консультацією фахівця, а заручитися конкретною підтримкою адвоката, який спеціалізується на ДТП

Хай Вам щастить.

   

14.05.17 19:26
Петро
Петро

Я рухався зі швидкістю приблизно  50км/год по головні дорозі. Звичайно коли я побачив перешкоду я почав гальмувати, але мені не вистачало відстані для повної зупинки. (Мотоцикл без АBS я не міг як на автомобілі вдавити педаль в підлогу і зупинити всі колеса. Якби я раптово вижав педаль тормоза і ручку тормоза переднього мене б розвернуло і кинуло на асвальтобетоне покриття. ) Тому я зменшивши швидкість вирішив обминути перешкоду з ліва, праву  полосу перекрив BMW, а перед мною  була Honda CR-V. Якщо я їхав би прямо стукнув Honda CR-V, якщо обминав з права  в їхав у бік BMW. Тому я вибрав більш безпечний варіант.

Це не є перехрестя. По ПДР це прилегла територія можна сказати стоянка біля магазину. 

Водій BMW порушив ПДР.

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

10.2. Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з'їжджаючи з дороги – велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.

14.05.17 21:11

Незаважаючи на те, що водій BMW, виїжджаючи із прилеглої території порушив вимоги Правил дорожнього руху, для Вас діяв п. 12.3 ПДД України, вказаний вище, тобто можлива двостороння вина.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ