Украина
category

Возврат денег (гарантийный ремонт)

Вопрос № 841
Возврат денег (гарантийный ремонт)
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте, если был подарен планшет (куплен в интернет магазине через банковскую карту). Через полгода он сломался, сервисный центр дал акт списания на возврат средств. Каким образом можно вернуть деньги, если человек подаривший планшет уехал на ПМЖ в другую страну.

Консультации Советников

Вітаю. 

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми.

Відповідно до законодавства, споживач - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

Якщо у Вас є всі документи на товар зверніться до продавця для повернення коштів. Якщо буде відмовлено звертайтесь до них письмово з вимогою повернути кошти саме Вам як споживачу, не забудьте вимогу написати в двох екземплярах на одному магазин має поставити відмітку про отримання (дата/підпис/посада). 

Законом чітко не визначено способу повернення коштів за повернутий товар, який був придбаний з використанням платіжної картки. Деякі магазин дотримуються позиції: якщо товар оплачували платіжною карткою, повернення коштів повинно відбуватися у безготівковій формі і ніяк інакше. На мою думку така позиція законодавчо необґрунтована.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ