Украина
category

Возможна ли аренда помещений в учебных заведениях?

Вопрос № 842
Возможна ли аренда помещений в учебных заведениях?
1 Консультация
Бесплатно
Добрый день, суть обращения следующая.  Я 8 лет предоставлял оздоровительные услуги в школах и дошкольных учреждениях Запорожья на основании договоров с учебным заведением и с родителями. В настоящее время, новое руководство департамента образования настаивает на заключении договоров аренды помещения для дальнейшего оказания услуги. По причинам того, что услуги предоставляются 2 часа в день, 10 дней в месяц, 2 - 4 раза в год, а оформление занимает около 4 месяцев, мне не очень хочется связываться с арендой.  Изучая вопрос, обнаружил следующее: ЗАКОН УКРАЇНИ  Про оренду державного та комунального майна Стаття 4. Об'єкти оренди  2. Не можуть бути об'єктами оренди: Об'єкти державної власності, що мають загальнодержавне значення і не підлягають приватизації відповідно до частини другої статті 5 Закону України "Про приватизацію державного майна".  ЗАКОН УКРАЇНИ Про приватизацію державного майна Стаття 5. Об'єкти приватизації 2. Приватизації не підлягають об’єкти, що мають загальнодержавне значення, а також казенні підприємства. Загальнодержавне значення мають: б) об’єкти, діяльність яких забезпечує соціальний розвиток, збереження та підвищення культурного, наукового потенціалу, духовних цінностей: … об’єкти освіти, фізичної культури, спорту і науки, що фінансуються з державного бюджету. Исходя из вышеуказанного, можно ли утверждать, что требование ко мне заключить договор аренды помещений в учебных заведениях является не правомерным? Большое спасибо, за помощь!

Консультации Советников

Вітаю.

Необхідно розуміти: На підставі якого договору Ви на сьогодні періодично використовуєте приміщення? Які саме приміщення використовуєте ? Які саме послуги Ви надаете? Чи надаєте Ви ці послуги учня та трудовому колективу та на яких умовах? 

      

Однак, які б відповіді не були на вищевикладені питання здача в оренду приміщень загальноосвітніх навчальних закладів для використання, що не пов’язано з навчально-виховним процесом, не дозволяється.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ