Украина
category

Подписал повестку в 17 лет

Вопрос № 844
Подписал повестку в 17 лет
1 Консультация
Бесплатно

В 16 лет поступил в ВУЗ 1.09.2016 года поступил в ВУЗ. 25.09.2016 исполнилось 17 лет. В декабре этого же года, пошел в ВУЗ, дабы получить отсрочку. Пришел в воекномат, дал все нужные документы, мне вручили повестку, сказали придти в течении десяти дней с справкой о месте учебы. В итоге я так и не пришел, в силу обстоятельств различных. Грозят ли мне какие-то проблемы?

Консультации Советников

Вітаю.

Скоріш за все працівники військомату викликали Вас для уточнення Ваших облікових даних. Проте вони можуть розцінити Ваші дії такими, що порушують статтю ст.210 КУпАП "Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу":

Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах -

тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (85-119 грн.).

Таким чином раджу Вам з'я витись і надати усі необхідні документи. Також пам'ятайте, що призовний вік в Україні складає з 18 до 27 років. Якщо Ви на даний момент навчаєтесь на денній формі навчання у ВНЗ, то Ви маєте право на відстрочку, і боятися таким чином нема чого.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ