Украина
category

Отримання вiдсрочки вiд вiйськової служби за п.3 ч.2 ст 17 ЗУ Про вiйськовий обов'язок

Вопрос № 845
Отримання вiдсрочки вiд вiйськової служби за п.3 ч.2 ст 17 ЗУ Про вiйськовий обов'язок
1 Консультация
Бесплатно

Нещодавно я завершив ВНЗ i офiцiйно працевлаштувався на роботу. На жаль менi приходять повiстки до вiйськомату, i на час отримання вищої освiти я отримував вiдсрочку вiд виконання вiйськового обов'язку на час навчання. На разi у мене є одинока непрацююча матiр, у якої крiм мене є двоє неповнолiтнiх дочок (мої сестри). Чи можу я отримати ще одну вiдстрочку вiд призову за данною пiдставою ( п.3 ч.2 ст 17 ЗУ Про вiйськовий обов'язок)? Якщо так, то якi документи є необхiдними для отримання вiдстрочки i де їх можна отримати?Щиро дякую.

Консультации Советников

Вітаю

Як передбачено в абз. 2 п. 82 Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. № 352, право на одержання призовниками відстрочки від призову повинно бути підтверджено відповідними документами, які подаються призовниками до військового комісаріату. Рішення про надання відстрочки від призову за сімейними обставинами районною призовною комісією приймається під час першого проходження призовником призовної комісії. Відстрочка від призову надається лише у разі, коли відповідними документами достовірно установлено, що на утриманні призовника перебувають особи, зазначені в частині 2 статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". У разі коли особи проживають в інших районах, районний військовий комісаріат, в якому призовник перебуває на військовому обліку, для оформлення відстрочки зобов'язаний витребувати від районних військових комісаріатів за місцем проживання цих осіб документи, які підтверджують дані про їх сімейний стан. Військові комісаріати, одержавши запити, зобов'язані в десятиденний термін надіслати підтвердні документи.

Таким документом може бути довідка про склад сім'ї, довідка про те що не працюєш (за нею можна звернутися до ЖЕКу), а також довідка про надання статусу "одинока мати".

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ