Украина
category

Смена документов

Вопрос № 85
Смена документов
2 консультации
Бесплатно

Здравствуйте.

Подскажите, пожалуйста, при смене фамилии в паспорте на фамилию мужа, нужно ли будет переделывать все ,имеющиеся на старой фамилии, документы или достаточно будет прилагать к ним св-во о браке? (диплом, права, док-ты на недвижимость, загран паспорт и т.д.)Спасибо.

Консультации Советников

Доброго вечора! Щодо зміни Вашого прізвища на прізвища чоловіка

З метою не допущення та запобігання виникнення спірних та неприємних ситуацій, Вам бажано поступово замінити більшість Ваших документів на нове прізвище та зробити наступне.

1. У випадку, якщо Ви збираєтесь найближчим часом виїжджати за кордон, то закордонний паспорт слід змінити.

Тобто, при виїзді за кордон у закордонному паспорті Ваше теперішнє прізвище повинно співпадати з прізвищем, що зазначено у паспорті громадянина України.

2. Необхідно змінити ідентифікаційний номер платника податків (номер не буде змінюватися, лише Ваше прізвище).

3. Водійське права слід часом змінити, а до внесення змін - при собі завжди мати свідоцтво про шлюб (завірену копію чи оригінал).

4. Якщо Ви укладали якісь договори з підприємствами, установами (у тому числі з банками), які на сьогоднішній день є чинними, то слід повідомити другу сторону про зміну Вашого прізвища.

Часто в договорах є пункт, яким передбачено обов’язкове повідомлення іншу сторону про зміни своїх реквізитів, даних.

5. Атестат, дипломи про освіту, документи про право власності, що отримані до укладення шлюбу не потрібно змінювати, при необхідності будете додавати оригінал чи копію/завірену копію свідоцтва про шлюб.

Бажаю Вам успіхів!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ