Украина
category

Можно ли отказаться от наследства?

Вопрос № 851
Можно ли отказаться от наследства?
2 консультации
Бесплатно

можноли оказатся от наследства в пользу неродственика

Консультации Советников

Здравствуйте.

Наследник по завещанию вправе отказаться от принятия наследства в пользу другого наследника по завещанию.

Наследник по закону имеет право отказаться от принятия наследства в пользу кого-либо из наследников по закону независимо от очереди.

Вы наследник по закону или по завещанию? 

Згідно ст.1273 Цивільного Кодексу України (Право на відмову від прийняття спадщини):спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу. Заява про відмову від прийняття спадщини подається нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини.

Згідно ст.1274. Цивільного Кодексу України (Право на відмову від прийняття спадщини на користь іншої особи): 1. Спадкоємець за заповітом має право відмовитися від прийняття спадщини на користь іншого спадкоємця за заповітом. 2. Спадкоємець за законом має право відмовитися від прийняття спадщини на користь будь-кого із спадкоємців за законом незалежно від черги.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ