Украина
category

Позовна заява

Вопрос № 866
Позовна заява
6 консультаций
130 грн.

Я Дмитро В.І. проживаю в місті Боярка Києво-Святошинського району Київської області за Вул. Металістів 4 кв 31. Зранку побачив в своїй кухні мокрі стелю та одну стіну, а також повністю мокрий турецький килим, який був на підлозі. Піднявся поверхом вище до сусідньої квартири №41 щоб з’ясувати джерело протікання. Але власник квартири Олексій Б.Г категорично відмовився впускати мене до свого житла, мотивуючи тим, що у нього нічого не протікає. На наступний день звернувся до житлово-експлуатаційної компанії про залиття квартири, на підставі якої в цей же день представники компанії здійснили огляд моєї квартири та склали акт, в якому джерелом протікання води зазначена квартира сусіда поверхо вище (№41).

Внаслідок залиття квартири було витрачено велику сумуу на відновелння:7 500 гривень на матеріали для ремонту кухні, 6 000 гривень – на оплату роботи майстрів та 1 230 гривень – на спеціалізоване чищення килима.

Допоможіть скласти позовну заяву кируючись Цивільним Процесуальним Правом.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 21 грн.

Здоров'я! З легкістю та задоволенням! Телефонуйте та під'їжджайте!096712 666 4

21.05.17 21:28
Дмитро

Сколько будет стоить? Мне сегодня срочно надо, сможете онлайн проконсультировать? 

22.05.17 10:23

Могу и сегодня. Звоните договоримся!

Ответ оплачен: 21 грн.

До: Києво-Святошинський районний                                                                       суд Київської області

03170, м. Київ, вул. Мельниченка, 1 

Позивач: (вказати повне П.І.Б.) 

Адреса: 08150, Киево-Святошинском район, 

Києвська обл., місто Боярка, вул. Металістів, 4 кв. 31 

Номер засобу зв'язку: (вказати телефон)

Відповідач: (вказати повне П.І.Б.) 

Адреса: 08150, Киево-Святошинском район, 

Києвська  обл., місто Боярка, вул. Металістів, 4 кв. 41  

Номер засобу зв'язку: (вказати телефон)/або вказати що не відомий 

Ціна позову: 14 730,00 грн.

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення майнової шкоди

Я (вказати П.І.Б) (далі за текстом – Позивач) проживаю в місті Боярка Києво-Святошинського району Київської області за вул. Металістів, 4 кв. 31. Прокинувшись вранці, (вказати якого числа)та зайшовши на кухню своєї квартири,побачив в своїй кухні мокрі стелю та одну стіну, а також повністю мокрий турецький килим, який був на підлозі.

Після цього, я одразу Піднявся поверхом вище до сусідньої квартири №41, котра належить на праві власності (вказати П.І.Б) (далі за текстом – Відповідач), щоб з’ясувати джерело протікання. Але Відповідач категорично відмовився впускати мене до свого житла, мотивуючи тим, що у нього нічого не протікає. На наступний день звернувся до житлово-експлуатаційної компанії про залиття квартири, на підставі якої в цей же день представники компанії здійснили огляд моєї квартири та склали акт №______ від_________ року, в якому джерелом протікання води зазначена квартира Відповідача за адресою: Киево-Святошинском район, Києвська обл., місто Боярка, вул. Металістів, 4 кв. 41.

Внаслідок залиття моєї квартири, мені довелося здійснити витрату коштів, а саме: на матеріали для ремонту і відновлення кухні після залиття мною було витрачено - 7 500,00 гривень;на оплату роботи майстрів по ремонту і відновленню кухні після залиття мною було витрачено 6 000,00 гривень; на спеціалізоване чищення килима після залиття мною було витрачено - 1 230,00 гривень. Всього, для відновлення стану моєї кухні, котрий був до залиття моєї квартири Відповідачем, мені довелося здійснити витрату коштів на загальну суму 14 730,00 гривень.

Згідно з ч. 2 ст. 383 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) власник квартири може на свій розсуд здійснювати ремонт у квартирі за умови, що ці зміни не призведуть до порушень прав власників інших квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку.

Згідно з п. 1.4.4 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.05 р. № 76 (далі - Правила № 76), перепланування житлових приміщень, що погіршує умови експлуатації та проживання всіх або окремих громадян у будинку або квартирі, не допускається.

Згідно зі ст. 152 Житлового кодексу України (далі - ЖКУ), п. 4 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, затверджених постановою КМУ від 08.10.92 р. № 572 (далі - Правила № 572), переобладнання й перепланування житлового будинку (квартири), що належить громадянинові на праві приватної власності, провадяться з дозволу виконавчого комітету місцевої ради.

Відповідач добровільно відшкодовувати завдану шкоду не бажає попри неодноразові звернення Позивача.

Розмір завданої Відповідачем Позивачу матеріальної шкоди становить 14 730,00 гривень. Згідно з ч. 1 ст. 22 ЦК України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Згідно з ч. 1 ст. 1166 того ж Кодексу майнова шкода, завдана неправомірними діями майну фізичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Ураховуючи все вищесказане та керуючись ст. ст. З, 16, 22, 23, 319, 383, 1166, 1167 Цивільного кодексу України, ст. ст. 152, 179 Житлового кодексу України, Правилами № 572 та Правилами № 76, на підставі ст. ст. 3,15, 79-89, 107-110, 118-120 Цивільного процесуального кодексу України, -

ПРОШУ СУД:

1. Стягнути з (вказати П.І.Б) на користь (вказати П.І.Б) відшкодування завданої матеріальної шкоди в розмірі 14 730,00 грн.

2. Стягнути з (вказати П.І.Б) на користь (вказати П.І.Б) судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 640.00 грн.

Перелік документів, доданих до позовної заяви:

1. Копія позовної заяви з усіма додатками для Відповідача (на ____ арк.).

2. Копія Акта комісії ЖЕК № _____ від __________ року (на _____ арк.).

3. Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (про квартиру за адресою: Киево-Святошинском район, Києвська обл., місто Боярка, вул. Металістів, 4 кв. 31), (на _____ арк.).

4.Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (про квартиру за адресою: Киево-Святошинском район, Києвська обл., місто Боярка, вул. Металістів, 4 кв. 41), (на _____ арк.).

5. Копії чеків та інших документів, що підтверджуть витрати на відновлення стану  кухні, котрий був до залиття квартири (на _____ арк.).

6. Оригінал документа, що підтверджує сплату судового збору (640,00 грн.), (на _____ арк.).

«___»_________ 2017 року

Позивач (підпис) (П.І.Б)

Ответ оплачен: 21 грн.

Можу на електронну пошту вордавский документ надіслати.

Булоб непогано, якби у Вас був висновок експерта про визначення вартості ремонтно-відновлювальних робіт пошкоджених стін та стелі у квартирі 

Долучіть ще також копії чеків які підтверджують ваші витрати.

Якщо є свідки, можна буде на попередньому судовому засіданні  заявити клопотання про їх виклик до суду.

Ответ оплачен: 21 грн.

Із задоволенням допоможу, звертайтеся за телефоном 0681202028

Ответ оплачен: 21 грн.

Раджу вам не зволікати та готовити документи (позовна заява ) до суду про стягнення не лише матеріальної шкоди але також і моральної. Всі витрати які ви понесли на ремонт порахуйте і приблизно таку ж суму можете попросити стягнути як компенсацію моральної шкоди. Крім того ви ще можете вказати, що ви потратили свій особистий час на ремонт, а це час коли ви не працювали і не отримували зарплату (упущена вигода). З повагою Мельник Альона 0968360843

Ответ оплачен: 21 грн.

Ви знаєте, виходячи з практики, подібні справи вирішуючи дуже довго, і зважаючи на те що у нас недоторканість особистого житла і До справи залучатимуться державні органи - чекайте переливання з "пустого в порожнє" і перекладання вини та обов'язків від одних до інших.

Але все можливо )

Щасти Вам! 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ