Украина
category

Гучна дитина у сусідів зверху.

Вопрос № 880
Гучна дитина у сусідів зверху.
1 Консультация
Бесплатно

У сусідів зверху дитина(7-9 р.) вечорами бігає, грає в м'яч. Стеля просто трясеться і неможливо відпочити пілся робочго дня. Розмови з батьками марні. Чи можливо якось згідно закону на них вплинути???

Консультации Советников

Вітаю.

Згідно п. 9 Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572» голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму з двадцять другої до восьмої години.

Якщо Ваші сусіди не погоджуються вести себе тихіше, і не вдалося врегулювати дану проблему мирним шляхом, то існують всі підстави звернутися до органів поліції, які в свою чергу мають вгамувати сусіда-правопорушника. Прибувши за адресою працівники поліції можуть отримати у Вас пояснення та попросити скласти заяву на порушника, що і буде підставою для притягнення останнього до відповідальності за ст. 182 КУпАП.

Реклама
Мой ответ