Украина
category

Електронна сигарета

Вопрос № 881
Електронна сигарета
1 Консультация
Бесплатно

Чи є в Україні закони, які забороняють парити електронну сигарету, якщо парити без никотину и без табаку? 

Консультации Советников

Вітаю.

Раджу Вам ознайомитися з ст. 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення", де вказано, що забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у громадських та заборонених для куріння місцях (перелік наявний в статті). Цікаво, що Законом не враховується наявність чи відсутність тютюнової складової у речовині для електронної сигарети. Тобто, куріння електронної сигарети у вищевказаних місцях забороняється незалежно від наявності у ній тютюну.

25.05.17 22:20
Dima
Dima

Дякую за відповідь!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ