Украина
category

Консультация По Бракоразводу

Вопрос № 887
Консультация По Бракоразводу
4 консультации
35 грн.
  • Сторона 1 (мать с ребёнком до 5 лет)
  • Сторона 2 (отец) 

Планируется процедура развода (по вине стороны 2). 

Сторона 1 живёт в квартире принадлежащей матери Стороны 2. Сторону 1 пытаются выселить. Нужна консультация.

Цель консультации:

1) Получить более-менее понятный алгоритм действий как этого избежать на законных основания.

2) Понимание своих прав для Стороны 1

3) Понимание потенциальных угроз, которые могут помешать в получении желаемого результата. Возможности Стороны 2.

За консультацию плачу отдельно (по времени где-то 30 минут). Пишите вашу ставку или телефон для связи. 

Заранее спасибо.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 35 грн.

Здравствуйте. Звоните по номеру 050 492 31 00. 

Здоровья!Для того, чтобы Вам дать исчерпывающий ответ, нужно уточнить несколько ньюансов. В часности, приватизирована квартира или нет, и кто собственник лицевого счета? Прописаны ли Вы с ребенком в квартире? 

В любом случае, если Вам понадобиться консультация, звоните: 0967126664, 0934595417.Буду рад помочь!

28.05.17 21:28
Виктор

добрый день, пришлите пожалуйста список вопросов, которые вам нужны на эту почту - futurefy.me@gmail.com. и заодно стоимость консультацию. наберу вас завтра с утра и договоримся. 

В соответствии с нормами статьи 109 Жилищного Кодекса Украины выселение из занимаемого жилого помещения допускается на основаниях, установленных законом.Выселение проводится добровольно или в судебном порядке.Допускается выселение в административном порядке по санкции прокурора только тез лиц, которые самовольно заняли жилое помещение или проживают в домах, которые грозят обвалом.

Данная статья предусматривает только одно безапелляционное основание для выселения из жилого помещения всех без исключения лиц, проживающих в нём-это обращение взыскания на переданное в ипотеку жилое помещение.

Выселение матери с несовершеннолетним ребёнком, возможно только через суд. Если у матери есть другие условия для проживания, то отселение, возможно. В любом случае несовершеннолетний ребёнок не может быть выселен без определения другого места проживания, возможны варианты: получить право проживания на  жилплощади("спорной"), а также обязать супруга предоставить площадь для проживания ребенку, пока он не достигнет совершеннолетия.

Вітаю.

Зверніть увагу на наступні статті Житлового кодексу Української РСР:

Стаття 156. Права і обов'язки членів сім'ї власника жилого будинку (квартири) 

Члени сім'ї власника жилого будинку (квартири), які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні з власником будинку (квартири), якщо при їх вселенні не було іншої угоди про порядок користування цим приміщенням.

За згодою власника будинку (квартири) член його сім'ї вправі вселяти в займане ним жиле приміщення інших членів сім'ї. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей згоди власника не потрібно.

Члени сім'ї власника будинку (квартири) зобов'язані дбайливо ставитися до жилого будинку (квартири). Повнолітні члени сім'ї власника зобов'язані брати участь у витратах по утриманню будинку (квартири) і придомової території та проведенню ремонту. Спори між власником та членами його сім'ї про розмір участі в витратах вирішуються в судовому порядку.

До членів сім'ї власника будинку (квартири) належать особи, зазначені в частині другій статті 64 цього Кодексу. Припинення сімейних відносин з власником будинку (квартири) не позбавляє їх права користування займаним приміщенням. У разі відсутності угоди між власником будинку (квартири) і колишнім членом його сім'ї про безоплатне користування жилим приміщенням до цих відносин застосовуються правила, встановлені статтею 162 цього Кодексу.

Стаття 64. Права і обов'язки членів сім'ї наймача 

Члени сім'ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов'язки, що випливають з договору найму жилого приміщення. Повнолітні члени сім'ї несуть солідарну з наймачем майнову відповідальність за зобов'язаннями, що випливають із зазначеного договору. 

До членів сім'ї наймача належать дружина наймача, їх діти і батьки. Членами сім'ї наймача може бути визнано й інших осіб, якщо вони постійно проживають разом з наймачем і ведуть з ним спільне господарство. 

Якщо особи, зазначені в частині другій цієї статті, перестали бути членами сім'ї наймача, але продовжують проживати в займаному жилому приміщенні, вони мають такі ж права і обов'язки, як наймач та члени його сім'ї.

Стаття 116. Виселення без надання громадянам іншого жилого приміщення 

Якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.

     

Таким чином, якщо мати з дитиною непрописана в квартири є можливість подати до суду позовну заяву про визнання права на проживання та користування квартирою.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ