Украина
category

підробка документу та незаконні дії поліції

Вопрос № 921
підробка документу та незаконні дії поліції
2 консультации
Бесплатно

в метро скористувався недійсним учнівським квитком( оскільки я студент). одразу підійшли поліцейські які лише з своєї ініціативи, не впевневшись в тому що квиток фейковий(тобто причин обшуку не було) почали особистий обшук сумки, карманів, гаманця без моєї згоди при тому що я не повнолітній, після цього почали натякати на хабар , оскільки я поспішав на навчання погодився ввідати невелику суму близько 60грн, але вони вимагаюсь з мене ще гроші, точну суму не вказали, в разі якщо я не принесу гроші, шантажують кримінальною справою щодо користування підробленим документом, як краще поступити? віддати сумму чи поскаржитись

Консультации Советников

Запишіть розмову на диктофон та поставте до відома керівника. В копію або для контролю можете повідомити вище керівництво.

Якщо наявність і використання учнівського квитка правоохоронцями не зафіксовано належним чином і не складені відповідні документи при затримці то переживати немає підстав. У випадку повторних вимагань дізнайтесь їх прізвища (ст.18 Закону) і потім звертайтесь до внутрішньої безпеки.

Крім того, в даному випадку відсутній факт підробки документів, а використання недійсного документа.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ