Здравствуйте. Законодательство устанавливает следующие правила обмена/возврата товара надлежащего качества.
Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості
1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
Это значит, что Вы можете потребовать обменять сумку при условии сохранения товарного вида, чека и этикетки. То, что этикетка срезана, может стать аргументом магазина для отказа в обмене (тут уже зависит от добросовестности и престижности самого магазина).
Если Вы хотите получить назад деньги, то Вам нужно будет отказаться от обмена на другой товар (если Вам предложат) по причине того, что он не аналогичный (другой цвет, материал, фасон, фурнитура и т.п.), и требовать возврата денег.
Если Вам будет отказано в магазине, то Вам следует обратиться в местный орган по защите прав потребителей или в суд.