Украина
category

Виконання рішення суду

Вопрос № 930
Виконання рішення суду
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня! Є рішення суду за яким я не повинна чинити перешкод у спілкуванні батька з сином і визначені часи зустрічей по вихідним дням . По сімейним обставинам та для оздоровлення дитини в вихідні дні виїжджаємо за місто до родичів  120 км від Києва, про що попереджено письмово і виконавчу й батька. Їздити до сина він відмовляється і вимагає щоб у часи зустрічей ми знаходилися за адресою яка зазначалася при прийнятті содового рішенні, але в самому рішенні адреса відсутня лише прописано, що зустрічі мають проходити в моїй присутності. Виконавча помала писати такі ж вимоги. Зараз мені виписали довідку (сільською радою) згідно якої я справді перебуваю в вихідні за адресою моїх родичів. Чи можу я на основі цієї довідки й заяви просити щоб контроль за вионанням  справи передали до села куда ми їздимо? чи можуть мені відмовити?

Консультации Советников

Вітаю. 

Відповідно до ЗУ "Про виконавче провадження", виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії щодо виконання рішення на території, на яку поширюються їхні функції, належить стягувачу.

Щоб виконавчий документ на час Вашого перебування з дитиною не за місцем постійного проживання передали в іншу виконавчу службу на це має бути бажання батька.

Необхідно чітко розуміти як саме прописано в резолютивній частині рішення щодо спілкування дитини з батьком. 

Якщо у Вас є документальні підтвердження повідомлення батька та державного виконавця про тимчасове перебування Вас з дитиною на вихідних у родичів не за місцем проживання переживати не варто. Головне щоб в рішенні не було зазначено конкретно де має батько зустрічатись з дитиною. 

Негативні наслідки для Вас можуть бути тільки у випадку умисного невиконання  або перешкоджання у виконанні рішення.  

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ