Украина
category

Сколько нужно воды чтобы пролилось к соседям снизу?

Вопрос № 931
Сколько нужно воды чтобы пролилось к соседям снизу?
1 Консультация
Бесплатно

Третий день соседка долбит мне мозг тем, что я ее якобы затопила. У меня ничего не течет в квартире. У нее на потолке сухие (!) желтые разводы. Вызвали сантехника, он сказал что протечек у нас нет, разве что на манжете унитаза есть трещина, мол, смените на всякий, а то у вас может тут капать и то еле-еле. Сменили манжету, ладно. (заметили эти капли только после указки сантехника, т. е луж в туалете никогда не было, в квартире живем уже год). В итоге пыталась пояснить соседке, что скорее всего течет общий стояк и это дело коммунальных служб. Не хочет ничего слышать, угрожает разборками. Что делать-то?

Консультации Советников

Вітаю.

Відповідно до п. 22 Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" 

Точками розподiлу, в яких здiйснюється передача послуг вiд виконавця споживачевi, є:

1) у багатоквартирному будинку послуги з:

централiзованого опалення - вiдгалуження вiд стоякiв у межах квартири;

постачання холодної та гарячої води - пiсля першої водозапiрної арматури на вiдгалуженнi вiд стояка у квартирi споживача;

водовiдведення - зливний отвiр санiтарно-технiчних приладiв.

Якщо Ваш будинок обслуговує ЖЕК, то зверніться туди з вимогою проведення огляду системи водопостачання. Нехай вони проведуть огляд, складуть відповідний акт, і якщо проблема виявиться на межі відповідальності виконавця (ЖЕКу), то й ремонт відповідно має оплатити ЖЕК, й згідно з цього ж договору і збитки відшкодувати Вашій сусідці має ЖЕК. Але якщо несправності будуть виявленні у Вашій квартирі, то тоді Вам прийдеться відшкодовувати збитки.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ