Украина
category

Нужна помощь

Вопрос № 935
Нужна помощь
1 Консультация
Бесплатно

Здравствуйте!У меня есть участок и дом но там никто не живет.знакомые попросили меня пожить,я их впустил,но соседка моя звонит моей маме с угрозами что будет собирать собрание людей и писать заявление в милицию!Что они как-бы по ночам кипишуют и кушают чужие вишни!Подскажиет что мне делать в такой ситуации?А еще она наняла адвоката!Может мне нанять тоже?Спасибо

Консультации Советников

Вітаю.

Раджу Вам поговорити з Вашою сусідкою, з'ясувати всі обставини, на що вона посилається (які саме порушення), а потім поговорити з Вашими друзями.

Зверніть увагу на те, що згідно ч. 1 ст. 103 Земельного кодексу: Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо).

Про те, якщо справа дійде до виклику поліції, то поліція проведе з Вашими друзями бесіду або притягне до відповідальності за ст.183 КупАП "Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях".

У будь-якому випадку намагайтесь вирішити все мирним шляхом.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ