Украина
category

Приглашение россиянину для въезда в Украину

Вопрос № 942
Приглашение россиянину для въезда в Украину
1 Консультация
Бесплатно

Добрый день! Подскажите, какие нужны документы и куда обращаться, чтобы оформить частное приглашение гражданину РФ для въезда в Украину?

Консультации Советников

Вітаю.

Згідно підпункту 2 пункту 7 Постанови КМУ від 1 березня 2017 р. № 118 "Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію":

Для оформлення короткострокової візи, крім зазначених у пункті 5 цих Правил, подається один з таких документів: нотаріально посвідчене запрошення фізичної особи - громадянина України, іноземця або особи без громадянства, які на законних підставах тимчасово або постійно проживають на території України. Запрошення повинне містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, реквізити її паспортного документа та посвідки на постійне чи тимчасове проживання (для іноземців та осіб без громадянства), адресу проживання, а також прізвище, ім’я, по батькові запрошеної особи, відомості про її дату та місце народження, громадянство, реквізити паспортного документа, місце проживання, мету поїздки, період запланованого відвідання України, кількість в’їздів та місце проживання в Україні, зобов’язання фізичної особи взяти на себе можливі витрати, пов’язані з перебуванням та виїздом з України запрошеної особи. До запрошення додаються копії паспортного документа та посвідки на постійне чи тимчасове проживання (для іноземців та осіб без громадянства) в Україні приймаючої сторони - фізичної особи.

Вам необхідно звернутися до будь-якого нотаріуса, а потім відправити запрошення поштою

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ