Украина
category

Визнання недійсним контракту

Вопрос № 943
Визнання недійсним контракту
1 Консультация
Бесплатно

У вересня 2016 року, позивач звернувся з позовом про визнання недійсним контракту з керівником та рішення районної ради на підставі якого той був укладений. Строки були пропущені, тож позивач подавав відповідну заяву, щоб суд такий строк поновив але тільки щодо визнання недійсним рішення районної ради, а от щодо визнання недійсним контракту в силу форс-мажору таку заяву подати забув.

25.01.2017 року суд приймає рішення і визнає недійсним рішення районної ради на підставі якого був укладений відповідний контракт з керівником, а от у визнанні недійсним контракту відмовляє в зв’язку із відсутністю від Позивача відповідної заяви про поновлення строків на його оскарження.

Таким чином, як результат, рішення районної ради на підставі якого був укладений відповідний контракт з керівником визнано недійсним, а керівник продовжує займати відповідну посаду на підставі контракту. Районна рада зі свого боку розривати такий контракт не бажає, мотивуючи це тим, що ну рішення ради незаконне, а контракт то дійсний.

Порадьте будь-ласка, які в такій ситуації можливо застосувати заходи чи дії Позивачу, щоб визнати недійсним (або скасувати) відповідний контракт.

Посилання на рішення - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64355936.

Консультации Советников

Вітаю! Можна подати позовну заяву, про визнання контракту недійсним (важливо, щоб предмет позову був відмінний від попереднього - тобто про скасування рішення міськ. ради), або ж заяву про перегляд рішення суду за нововиявленими обставинами. 

Звертаю Вашу увагу, що у другому варіанті необхідно також просити про поновлення пропущеного строку, оскільки, заява подається до суду протягом одного місяця, з дня виявлення таких обставин. Заяву за нововиявленими обставинами подають до суду, що виніс відповідне рішення.

Реклама
Мой ответ