Украина
category

Аліменти і позбавлення прав

Вопрос № 949
Аліменти і позбавлення прав
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня в мене є декілька питань.

1. я подала на аліменти суд присудив мені твердгу грошову форму 800грн, виконавчий лист вступив в дію, в цей час чоловік подає на апеліцію і виграє змігу на 1.3 частку від доходу, виконавчий лист суд видає йому на руки, вже минуло 2 роки , цього листа він так і не приніс до виконавчої служби, тому вона стягує далі по 800грн ( чоловік офіційно не працює і проживає в іншому місті ,але зарегестрований в моєму місті). питання в чому, коли я можу звернутися про ухилення від сплати аліментів, він платить по 600грн замість 800грн, у виконавчій службі говорять що поки немає заборгованості більше чим треба тобто мав за два роки заплатити 19200грн а заплатив 10000грн.

+ як мені вчинити з цим в.листом що у нього на руках,суд мені його не видає, а я хочу щоб виконавча служба стягувала за листом про 1.3 частку.

та як вони будуть стягувати 1.3 частку якщо він офіційно не працює?

2. питання як правильно позбавити батьківських прав чоловіка, він не цікавиться дитиною 3,5 роки, дитині вже 4 роки. зрідка платить аліменти, більше нічого. не звонить не приїжає,подарунків чи речей не дарує, дозвіл на виїзд дитини за кордон на оздоровлення на море не дає. говорить напишеш відмову від аліментів тоді і поїдеш на море..

Консультации Советников

Вітаю.

Виконавчий документ видається особі на користь якої ухвалено рішення, тобто суд має видати виконавчий лист Вам. Напишіть до суду заяву про видачу виконавчого листа по справі.

Якщо рішенням вставлено стягнення аліментів у розмірі частки від заробітної плати, а особа не працює розмір аліментів обчислюється державним виконавцем виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості.

Взагалі при поданні апеляційної скарги виконавчий документ має бути повернений до суду який його видав.

Після отримання нового виконавчого листа з заявою про відкриття виконавчого провадження просіть перерахунок.

Якщо за даними виконавчої служби в нього не має заборгованості по сплаті аліментів то і не має підстав притягати його до відповідальності за несплату.

   

Щодо позбавлення батьківських прав.

Судова практика не однозначна з цього питання і з тих підстав, що Ви зазначаєте. На мою думку шансів позбавити батька батьківських прав з зазначених обставин не багато.

Якщо не дає згоду на виїзд дитини за кордон звертайтесь до суду.

Добрый день!

В розыск подать автомобмль, если есть. Арест на другое имущество.

Давайте свяжемся. 099 211 22 64

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ