Украина
category

Кредитна картка

Вопрос № 952
Кредитна картка
6 консультаций
14 грн.

Доброго дня. мені потрібна консультація по питанню кредитної картки Альфа банку. Ситуація така: я оплатила щомісячний платіж банку як і вимагалося банком 16,05 , після чого пройшло тижнів два і банк наділав мені смс що у мене прострочка і тепер вимагає гроші дзвінками до мене і навіть моєї мами а сума штрафу вже в тисячах, получається платіж який було необхідно зробити в травні як вказувалося у повідомленні банку до 16,05 в розмірі до (не памятаю) 400 грн я виконала, але банк після тривалого часу вирішив, що я йому заборгувала і смс повідомив що я йому винна вже 700 грн а на сьогоднішній день уже 1900 грн, при тому що (просто була вже з ними історія весною і я оплатила кучу не обгрунтованих штрафів) звову турбують мою маму і не відомо звідки знайшли її номер телефону, що мені робити в даній ситуації, як доказати безпідставність цих штрафів, і що банк в такий наглий спосіб просто заробляє гроші, (про ужасні комісії і хамство працівників, взагалі мовчу!)

Консультации Советников

Ответ оплачен: 2 грн.

Доброго дня. 

Якщо Ви робили оплату зі свого банківського рахунку, то у Ви можете зробити виписку з рахунку, де буде підтвердження факту оплати.  Підтвердженням оплати також буде чек, якщо ви робили оплату, наприклад, через термінал. 

Вам потрібно спробувати подзвонити на гарячу лінію банку і пояснити ситуацію. Якщо після цього ситуацію не вдасться вирішити, то можна направити лист зі скаргою до відділу стягнення боргів банку. Також Ви завжди можете звернутись до поліції, адже описані Вами дії банку є протиправними. Стягнення боргу має відбуватись виключно у судовому порядку, і будь-який психологічний тиск є неприпустими. 

21.06.17 19:51
Ira

Спасибі за пораду ! :)

Ответ оплачен: 2 грн.

Здоров'я! У Вас певно збереглися квитанції про проплату? Як ні, то візьміть виписку з банку. Після чого звертайтеся до поліції, прокуратури та суду. Я так розумію вони поняли, що Вас можливо "потрусити зайве" і саме цим займаються. А якщо гарно дати відкоша, то ще й запропонують невеличку моральну шкоду, аби Ви не гарячкували. Тож, збирайте всі свої платіжні документи, декілька записів Ваших телефонних розмов, роздруківку дзвінків від оператора Вашої матусі і по-перше,офіційно зверніться до установи банку з ксерокопіями наявних у Вас документів та попередженням звернення до суду! по-друге, пишіть скарги до поліції та прокуратури про протиправні дії працівників банку щодо Вас та Ваших близьких. І нарешті, звертайтеся до суду, з вимогою відшкодувати завдану Вам моральну шкоду! Терпіння, успіхів і міцного здоров'я.

21.06.17 19:50
Ira

Щиро вдячна! спробуємо так :)

21.06.17 19:54

Будь ласка! Виникнуть питання звертайтесь за порадою!

Ответ оплачен: 2 грн.

Добрый день. Для того, что бы дать полноценный - нужно ознакомиться с сами договором и дополнениями к нему - для того, что бы понимать соблюдались ли условия договорённости по возврату кредитных средств (дата, сумма обязательного платежа, т.к. сумма в графике - минимальная сумма ежемесячного погашения, т.е. можно больше, но не менее чем; дата в графике - дата списания, т.е. дата в которую деньги уже должны быть на счету, т.к. в этот день банк проводит списание средств в счёт погашения долга). Возможен вариант, что Вы внесли оплату, к примеру, 10 числа, а дата списания (в графике) 11 числа, но т.к. это был выходной или сбои в системе, то деньги поступили на счёт 12 числа, т.е. на лицо нарушение условий договора за что предусмотрены штрафные санкции. Касательно звонков - это нормальная процедура банков; звонки "маме" - звонок третьему лицу, которого Вы указали при оформлении кредита, с целью передать Вам информацию о наличии долга (если всё сделать правильно - этот номер можно исключить с обзвона). В любом случае нужно смотреть документы. Если будет интересно - сбросьте скан - копию договора - посмотрим, что можно сделать. Успехов Вам.

Ответ оплачен: 2 грн.

Добрый день!Во-первых : необходимо детально изучить ваш договор, в котором указаны сроки погашения долга, т.е если платеж нужно вносить до 25го числа, а вы внесли 26го это уже будет нарушение с вашей стороны.

во-вторых: вам необходимо обратиться в банк за устным разъяснением в сложившейся ситуации, прихватит с собой чек.

в-третьих: взять выписку по вашему счету,для того чтоб понять когда были зачислены денежные средства.

в-четвертых: у всех банков есть механизм воздействия на должников через их родственников, в данном случае ваша мама, возможно ее номер вы указывали при получении кредита, а возможно ваша мама так же является клиентом банка и найти ваших родственников им не составит труда.

Для решения вашего вопроса необходимо детальное изучение документов, а так же рекомендую еще в письменном виде изложить свою позицию, и отправить в банк либо нарочно им занести в 2х экземплярах один из которых с их отметкой о принятии останется у вас, для того чтоб банк изложил письменно все ответы на интересующие вас вопросы, если не удастся договориться с банком, необходимо будет обратиться в суд с соответствующим иском.

Будут вопросы обращайтесь.

Ответ оплачен: 2 грн.

Доброго дня! 

 Підтримую,  що треба перечитати договір,  можете показати знайомому юристу,  щоб переконатися,  що ВСІ ваші дії законні.  Також,  стосовно дзвінків,  так,  банки так вчиняють завжди,  але це не означає,  що його дії законні.  

Зверніться до відділення банку,  де оплачували,  візміть всі необхідні квитанції та пред'явіть банку (бажано зробити копії для себе або взяти  декілька копій квитанцій в банку,  якщо це можливо). Якщо після пред'явлення квитанцій,  ситуація не вирішиться,  то звертайтеся до правоохоронних органів. 

Ответ оплачен: 2 грн.

Також,  стосовно весняних штрафів,  можете взяти квитанції та показати,  вам мають повернути кошти. І Ви маєте повне право звернутися до правоохоронних органів стосовно цієї ситуації. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ