Украина
category

Добавление КВЕД

Вопрос № 966
Добавление КВЕД
8 консультаций
50 грн.

Есть ФОП 3 группы зарегистрированный в Запорожской области. Я нахожусь в Харьковской области. Могу ли я подать все документы для добавления новых КВЭД по email или по почте? Или для этого обязательно нужно подавать документы лично или по доверенности?Если можно удаленно, то как правильно это сделать?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 50 грн.

Доброго дня.

 Внесення нових видів діяльності Ви можете зробити поштою. Для цього Вам необхідно заповнити заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (http://zt.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/134272... і надіслати її до Вашої податкової цінним листом з описом вкладення. У підпункті 5.3 «Внесення змін у свідоцтво платника ЄП» поставте позначку навпроти поля «види господарської діяльності». 

Для відправлення такого листа довіреність не потрібна, Ви просто можете зробити поштове відправлення у найближчому поштовому відділенні. Бланк "Опис вкладення" Ви також можете завантажити в інтернеті і заповнити заздалегідь до візиту поштового відділення. 

Також Ви можете зробити довіреність на іншу особи, яка подасть документи до податкової особисто. 

Вищезазначене стосується внесення змін до реєстру платників єдиного податку. Якщо у нові види діяльності у Вас відсутні взагалі (у Єдиному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб підприємців), то їх спочатку потрібно зареєструвати у державного реєстратора або нотаріуса. При цьому реєстратор і нотаріус мають бути із Запорізької області. Нотаріус також зможе внести інформацію і в реєстр платників єдиного податку, але тільки якщо він знаходиться в одній адміністративній одиниці із такою податковою. Інформацію до Єдиного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб підприємців також можна внести онлайн через Онлайн дім юстиції https://online.minjust.gov.ua/ або через iGov https://igov.org.ua/. 

23.06.17 13:17
Илья

Спасибо за ответ. Но хотел бы уточнить. Я находил информацию, что перед тем как подавать заявление в налоговую, сначала отнести заполненную форму №11 к госрегистратору (я прикрепил скриншот документа к самому вопросу) а уже после этого идти в налоговую с заявлением. Принимает ли эту форму госрегистратор по почте? И нужно ли ждать какого-то ответа или результата от него перед тем как идти в налоговую?

23.06.17 13:49

Согласно действующему законодательству принимать должен. Но, думаю, Вам лучше уточнить этот вопрос в телефонном режиме с тем органом регистрации, куда Вы планируете направлять заявление. Потому что если Вы отправите заявление с описью вложения, то тогда его можно будет получить только придя на почту, и если налоговая точно регулярно забирает свою корреспонденцию, то насчет регистратора я не уверен. А если Вы направите заявление заказным или обычным письмом, то не будет описи вложения, и, соответственно, не будет доказательств того, что в письмо было вложено именно заявление. Плюс Вам необходимо будет нотариальное заверение подписи на заявлении. Если у Вас есть электронная цифровая подпись, то самым оптимальным вариантом для Вас будет подача заявления в электронной форме через Онлайн дом юстиции. 

Добрый день.

Согласна с предыдущим советником. но как вариант, Вы можете отправить выполнить эти действия Вашего представителя по доверенности, наделив его такими полномочиями. Это будет наилучший вариант для Вас. 

Для добавления новых видов жкономической деятельности надо подать форму 11 гос. регистратору по месту вашей прописки (заява про державну реєстрацію змін до відомостей про ФОП, що містяться в Єдиному державному реєстрі), а потом отправляете в налоговую по тому же месту заявление о применении упрощенной системы налогообложения, в котором указываете новые КВЭДы.

Если не можете подать лично или через представителя по доверенности, отправляйте почтой/курьерской службой, но ваша подпись на форме 11 должна быть нотариально заверена.

Доброго дня.

Раніше ми завіряли у нотаріуса заповнену форму з додаванням кведів  яка подається державному реєстратору і направляли її до держреєстратора укрпоштою з описом вкладення. Нотаріальне завірення тут під питанням, можливо пройде і без.

Якщо у Вас паперове свідоцтво платника єдиного податку, то Вам потрібно після проведення змін держреєстратором, подати його до податкової, аби в нього внесли змінені кведи, підписали у керівниа податкової.

Якщо у Вас витяг, то Вам потрібно подати до податкової запит на новий витяг.

Враховуючи що на сьогодні значна кількість реєстраційних дій виконується нотаріусами, я б рекомендував Вам поцікавитися чи може нотаріус провести зміни.

добрый день! Если Вас интересует добавление КВЭД (не понимаю при чем тут налоговая), то Вам нужно обратиться к субъекту гос регистрации (нотариус/гос регистратор) по месту, где зарегистрирован Ваш ФОП. 

Для этого нужно уплатить админ сбор. По почте не слышал, чтобы регистрировали такие изменения. Нужно Вас/или Вашего представителя идентифицировать. 

Ссылки на нормы закона:

1. По поводу внесения изменений: ч. 3 ст. 18 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"

3. Для державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі, подаються такі документи:

1) заява про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

2) документ про сплату адміністративного збору - у випадках, передбачених цим Законом;

3) копія довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки - у разі внесення змін, пов’язаних із зміною реєстраційного номера облікової картки платника податків;

4) копія першої сторінки паспорта та сторінки з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта - у разі внесення змін, пов’язаних із зміною серії та номера паспорта, - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта.

3 и 4 пункты вас не касаются

2. По поводу способов подачи заявления: ст. 1 разд. 2 Порядку

державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи

1. Державна реєстрація проводиться за заявою заявника шляхом звернення до суб’єкта державної реєстрації, нотаріуса.

№ 1657/5 від 10.06.2016}

У паперовій формі заява та документи подаються особисто заявником або поштовим відправленням. Заява про державну реєстрацію підписується заявником. У разі подання заяви для державної реєстрації поштовим відправленням справжність підпису заявника повинна бути нотаріально засвідчена.

У електронній формі заява та документи подаються заявником на порталі електронних сервісів.

Здравствуйте, Илья!

Для того, чтобы внести изменения регистратору дистанционно Вам необходимо нотариально заверить подпись на регистрационной карте Ф11 и далее отправить эту карту регистратору (рекомендованным письмом с описью и уведомлением о вручении). После получения сообщения о вручении письма регистратор обязан будет внести изменения в течении нескольких раб.дней.

За дополнительной консультацией в данном вопросе обращайтесь на почту или по тел в профиле, буду рада Вам помочь!

обращаю Ваше внимание также на то, что для вышеупомянутых регионов электронная регистрация на данный момент недоступна!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ