Украина
category

"Про забеспечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", Стаття 24

Вопрос № 974
"Про забеспечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", Стаття 24
1 Консультация
Бесплатно

Добрый день!Кратко о проблеме: есть садовое товарищество (дачи), где один из членов (товарищества) на своем участке исключительно в субботу и воскресенье в дневное время режет болгаркой металл. Шум стоит по всей округе. Моя дача примыкает непосредственно к даче этого члена. Приезжая на дачу с ребенком 2х лет, отдохнуть не получается ни у меня ни у ребенка. Разговоры на члена товарищества не действуют. В последние выходные был вызван наряд полиции. Приехав, представители полиции мне сообщили, что сосед может на своем участке в ЛЮБОЙ день, в т.ч. в выходной и праздничный, делать что угодно до 22.00. Посоветовали подарить соседу бутылку и полюбовно решить этот вопрос. Потом посоветовали также включать болгарку в отместку соседу. Собственно вопрос: мне попались некомпетентные сотрудники полиции или я неправильно трактую закон "Про забеспечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", а именно Ст.24., где сказанно, что в выходные и праздничные дни круглосуточно запрещено шуметь. Спасибо.

Консультации Советников

Вітаю.

Ви правильно розумієте Закон. Згідно ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»:

У нічний час, із 22:00 до 8:00 в жилих будинках і на прибудинкових територіях забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Проведення в жилих будинках і на прибудинкових територіях ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з 21:00 до 8:00, а у святкові та неробочі дні – цілодобово.

Якщо Ваші сусіди не погоджуються вести себе тихіше, і не вдалося врегулювати дану проблему мирним шляхом, то існують всі підстави звернутися до органів поліції, які в свою чергу мають вгамувати сусіда-правопорушника. Прибувши за адресою працівники поліції можуть отримати у Вас пояснення та попросити скласти заяву на порушника, що і буде підставою для притягнення останнього до відповідальності за ст. 182 КУпАП.

У Вашому випадку я думаю працівникам поліції не хотілося додавати собі роботи і складати протокол (або Ваш сусід домовився). У наступноий раз наполягайте на своєму, якщо хочете покарати сусіда.

29.06.17 08:51
Alexandr

Спасибо за консультацию. Вы развеяли мои сомнения. Благодарю. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ