Украина
category

СТВОРЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ГАЗЕТИ

Вопрос № 979
СТВОРЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ГАЗЕТИ
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня!

Підкажіть, будь-ласка, таке питання.

Я хочу мати газету «Іскра» і створити ТОВ «Концерн Газетний».

Яка послідовність моїх дій?

Я подаю заяву про реєстрацію газети як фізична особа- Юрій Петрович Гнучий

Далі отримую свідоцтво про реєстрацію газети «Іскра».

Що далі?

Як легально випускати газету «Іскра»? Створювати ТОВ «Концерн Газетний»?

Яким боком причепить газету «Іскра» до ТОВ «Концерн Газетний»?

Чи треба зробить так:

Створити ТОВ «Концерн Газетний» - засновник Юрій Петрович Гнучий.

Далі ТОВ «Концерн Газетний» виступає засновником газети «Іскра»

ТОВ «Концерн Газетний» отримує свідоцтво про реєстрацію газету «Іскра».

Далі ТОВ «Концерн Газетний» випускає газету, реалізує її, і сплачує податки.

Підкажіть, як правильно зробити?

Дякую!

З повагою, Юрій Петрович Гнучий

Консультации Советников

реєстрація

КВЕДи правильні

Дзвоніть 0992112264-  

Доброго дня! У відповідності до норм чинного законодавства України, що регулює державну реєстрацію ЗМІ в Україні, зокрема згідно статті 8 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" право на заснування друкованого засобу масової інформації належить: громадянам України, громадянам ін. держав, не обмеженим у цивільній право та дієздатності; юридичним особам в Україні та ін. держав і т.д.

Виходячи з вищевикладеного, Ви можете зареєструвати ЗМІ на себе, як на фізичну особу, але аналізуючи практику реєстрації ЗМІ, реєструвати краще на юридичну особу, оскільки так більш "комфортно" вести діяльність...

Якщо Ви обираєте другий варіант, то Вам необхідно зареєструвати ТОВ з відповідними КВЕДами, після чого визначитись з усіма нюансами майбутнього ЗМІ, та подати відповідні документи або в Міністерство юстиції України або в Управління державної реєстрації Головного територіального управління ютиції, в залежності від сфери розповсюдження газети.

За більш детальною інформацією можете звернутись на мою ел.пошту або за номером телефону, що вказаний в профілі.

Успіхів!

04.07.17 09:47
Ігор

Дякую Вам за відповідь!                                                                                                          От тільки подавши документи про реєстрацію газети, як фізична особа, я буду чекати місяць поки газету зареєструють, а далі отримавши свідоцтво про реєстрацію газети, маю право на протязі року випустити газету (створити ТОВ чи ФОП і тд.). А створивши ТОВ, наприклад 06.07.2017 уже 01.07.2017 я маю платити податки (з/п плату директору і податки на з/п - це 100%), причому документи на газету будуть ще тільки на реєстрації.

04.07.17 09:49
Ігор

Дякую Вам за відповідь! От тільки подавши документи про реєстрацію газети, як фізична особа, я буду чекати місяць поки газету зареєструють, а далі отримавши свідоцтво про реєстрацію газети, маю право на протязі року випустити газету (створити ТОВ чи ФОП і тд.). А створивши ТОВ, наприклад 06.07.2017 уже 01.08.2017 я маю платити податки (з/п плату директору і податки на з/п - це 100%), причому документи на газету будуть ще тільки на реєстрації.

Реклама
Мой ответ