Втратив приписне військове посвідчення. Яка за це передбачена відповідальність і якщо це штраф, будь-ласка підскажіть де за законом я маю його сплачувати. Дякую

Втрата приписного посвідчення
Консультации Советников
Стаття 211 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Умисне зіпсуття обліково-військових документів чи втрата їх з необережності
Умисне зіпсуття або недбале зберігання військовозобов'язаними і призовниками обліково-військових документів (військових квитків і посвідчень про приписку до призовних дільниць), яке спричинило їх втрату, -
тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті або частиною першою статті 210 цього Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Отже, якщо ви вперше втратили документ, то штраф буде становити від 17 до 51 гривні. Реквізити, за якими Ви повинні сплатити штраф, мають бути зазначені військовим комісаром у постанові про притягнення Вас до адміністративної відповідальності.
Долрый день! Уважаемый клиент в какой области или городе это произошло? Напишите мне 0992112264 - банально поговорить со специалистом , который выдает приписные поговориь нужно будет, и он откроет ваше личное дело и выдст новое. Никаких проблем нет. А штрафы - это лиш бы по больше написать в ответе.
Долрый день! Уважаемый клиент в какой области или городе это произошло? Напишите мне 0992112264 - банально поговорить со специалистом , который выдает приписные поговориь нужно будет, и он откроет ваше личное дело и выдст новое. Никаких проблем нет. А штрафы - это лиш бы по больше написать в ответе.
Доброго дня!
Раджу звернути увагу на п.28
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 21 березня 2002 р. N 352 Київ Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом
28. Громадянам, приписаним до призовних дільниць, видається посвідчення про приписку до призовної дільниці (додаток 8). Посвідчення про приписку до призовної дільниці видається за особистим підписом призовника у відомості видачі. 1841-2006-п ) від 27.12.2006 } У разі втрати посвідчення про приписку призовнику видається дублікат. Видача дубліката посвідчення про приписку проводиться за письмовою заявою призовника, в якій зазначаються обставини втрати. Підставою для видачі дубліката посвідчення є рішення районного військового комісара, яке приймається після з'ясування обставин втрати призовником посвідчення про приписку.
Тому, Вам треба звернутися з письмово заявою для видачі дублікату, в якій Ви маєте описати всю ситуацію. Потім дочекатися рішення районного комісара.
Стаття 211. Умисне зіпсуття обліково-військових документів чи втрата їх з необережності КУпАП
Умисне зіпсуття або недбале зберігання військовозобов'язаними і призовниками обліково-військових документів (військових квитків і посвідчень про приписку до призовних дільниць), яке спричинило їх втрату,- тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті або частиною першою статті 210 цього Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Законами України від 07.02.97 р. № 55/97-ВР, від 04.06.97 р. № 308/97-ВР)
1. Об'єктом даного адміністративного проступку є суспільні відносини у сфері виконання військового обов'язку і несення військової служби.
2. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у зіпсутті або недбалому зберіганні обліково-військових документів (військових квитків і посвідчень про приписку до призовних дільниць), яке спричинило їх втрату (матеріальний склад).
3. Суб'єкт адміністративного проступку - особливий (призовники і військовозобов'язані).
4. Суб'єктивна сторона правопорушення визначається ставленням до наслідків і характеризується наявністю вини як у формі умислу (зіпсуття обліково-військових документів), так і у формі необережності (недбале зберігання обліково-військових документів).
Штраф сплачується протягом п'ятнадцяти діб після вручення порушнику постанови про накладення штрафу у відділенні банку України.
Сподіваюсь, що допомогла Вам.